CELÝ NOTES

31.12.19

Vzácny rok 2019… ďakujem ti za čas ktorý si mi dal, aby som ho mohla tráviť viac so svojimi najbližšími a plniť si svoje cestovateľské sny. Videla som zase kus sveta, čo mi naplnilo hlavu novým vetrom a inšpiráciou, ktorú raz možno zúžitkujem v novej tvorbe…
Ďakujem ti za krásne koncerty, ktorých bolo na toto obdobie tak akurát, lebo to bolo potrebné, lebo veci sa vždy dejú v náš prospech, len my sa k tomu musíme vedieť správne postaviť.
Ďakujem ti za mojich fanúšikov, starých aj nových, pre ktorých môžem hrať a som pre nich stále niečim vzácna, pretože oni pre mňa budú vzácni navždy.
Ďakujem ti za moju kapelu, mojich chlapcov, ktorí stáli a stoja pri mne ako oporný múr a sú vždy tam, kde ich potrebujem. Bol to pre nás pekný kapelový rok, iný, ako vždy doteraz. Spoznali sme viac naše osobné svety a tak si ich vzájomne pochopili, čo považujem za vzácny krok k sebe.
Nedá sa ti ďakovať za to, že si mi na Vianoce zobral môjho milovaného psa 🙁 Na to sa hnevám a je mi za ním veľmi smutno, ale stále sa učím brať veci tak, ako sú, lebo toto naozaj už nevrátim… Guru bol pre nás najlepší pes na svete… ale som už veľké dievča a viem, že všetko zahojí čas… dúfam len, že tam niekde hore išiel bez bolesti a aspoň so štipkou vedomia, že sme boli pri ňom a že sme ho milovali tak silno, ako on nás… Nový príbeh je zase pred nami.

A nakoniec… veľmi ti ďakujem milý rok 2019 za tú facku ktorú si mi dal. Zrazila ma na zem, ale bez nej by som sa nikdy nezmenila. Postavil si ma pred ťažkú skúšku, bez ktorej by som ani netušila, aká silná dokážem byť… A hoci som spadla, opäť stojím na nohách a viem, že už nikdy nebudem ako predtým. Bola to trpká skúsenosť, ale aj príležitosť vedieť, že som pre seba najdôležitejšia a ja ďakujem za obdobie, kedy si mi ukázal, aká strastiplná a dlhá vie byť cesta späť domov. Ďakujem ti za ľudí, ktorí mi dodali lásku, priateľstvo, odvahu a silu.

Ďakujem ti rok 2019, NEZABUDNEM.

Prajem vám veľa lásky a zdravia, nech je pre nás spoločne rok 2020 novým štartom ku krásnym veciam, teším sa na vás pod koncertnými pódiami!! 😉 vaša z.