CELÝ NOTES

21.09.18

Pri pohľade na túto fotku sa ticho usmievam… :} TOTO bolo moje fantastické festivalové leto 2018, ktoré sa v žiadnom prípade nedá zmestiť do jednej malej fotky, no sú na nej všetky tie najkrajšie momenty s vami… veríte mi, že každý jeden si pamätám?! :} a aj budem… <3 dali ste mi toľko energie a emócií…Ďakujem, že ste za mnou cestovali a tým mi dávali ten najlepší pocit, ktorý si môže interpret priať.
Je neuveriteľné, ako to zas všetko rýchlo prešlo a ja sa opäť prehrabávam v skrini a hľadám si na jeseň obľúbenú čiapku… Toto leto bolo extrémne horúce. My muzikanti sme to prežívali po svojom; horúce pódiá, slnko do očí, dusno a bezvetrie, mdloby a cesty v rozpálenej, neklímovanej dodávke… :)) no čo vám poviem, tento muzikantský život proste nie je pre bábovky ;P …ale ruku na srdce, toto leto bolo pre mňa naozaj výnimočné… moja 14.festivalová sezóna, ktorú som si užila snáď najviac za celých 15 rokov na hudobnej scéne. ĎAKUJEM mojej kapele za tento skvelý čas. Palo, Dušo, Radek, Kunzik, Body a Miško, som na nás hrdá, že tvoríme taký dobrý tím a že sme ustáli všetko, čo nás postretlo. (ps: Radek, priniesť do kapely sedmové karty bol nápad hodný ocenenia ;))
My sme sa s letom rozlúčili a ja si dám na pár dní krátku dovolenku na ktorú sa teším už viac ako pol roka! :} o pár dní odlietam precestovať Island, chcem mať zase chvíľu myšlienky niekde mimo hudby, vidieť iný kraj, zažiť iný mrav, aby som sa po nej mohla oddýchnutá vrhnúť na prípravy môjho Echo Tour!!! ;} celý október strávime zatvorení v skúšobni, aby sme pre vás pripravili do bodky krásny program ;} po mojej dovolenke tiež pokračujem s ukrývaním červených túb po Slovensku, ešte ich zostalo SEDEM!! ;} na hľadanie sa môže tešiť: MARTIN, POPRAD, BARDEJOV, HUMENNÉ, KOŠICE, LUČENEC a NITRA! :}

Majte krásnu jeseň a teším sa na vás na ECHO TOOOOUUUUR!!! ;}} z