CELÝ NOTES

30.08.17

…už zhruba 13 rokov, mi letné mesiace pretekajú pomedzi prsty rýchlo ako voda. Asi ako keď som bola školáčka a lúčila som sa s prázdninami 🙂 niektorí to aktuálne prežívate teraz, niektorí už len spomínate ako ja…:) Každý jeden rok sa v mojom čase okolo mája spúšťa ferbný, cinkajúci, veselý a hrajúci “Merry-Go-Round” kolotoč letných festivalov, rôznych slávností, jarmokov a hodov, lotérie s počasím, stretnutí s vami, cestovaním a mnou dookola spomínajúcich neskorých nočných príjazdov, alebo skorých ranných vstávaní 🙂 pocitovo to je pre mňa tak energické, chaotické a rozcestované obdobie, že hneď, ako leto “otvorím”, tak sa ani nenazdám a už ho aj “zatváram” /so skrehnutými prstami na nejakej poslednej letnej akcii :)/. Nemožete sa mi čudovať, že to tu každý rok rovanko opisujem, až by som mohla používať z predošlých Notesov “ctrl+C / ctrl+V” …ono to tak ale naozaj stále je a stále sa dejú tie rokmi zaužívané veci, ktoré jednoducho už do mojho života patria a som za to stále vďačná.
A viete čo ma najviac na tom všetkom baví? 🙂 šialené, ale to, keď som po sezóne unavená, rozbitá, polozlámaná z dlhých ciest v dodávke, nevyspatá a bez kúska energie navyše…:) rock’n’roll čo? :)) ale vtedy mám dobrý pocit z toho, že som svoju energiu vyčerpala tým správnym smerom. Smerom k vám a k mojej hudbe… a vždy je po všetkom rovnaký výsledok: že sa zase absolútne teším na ďalší rok “se-vším-všudy“. Nepomôžem si 🙂 …Na vás, na to, keď idem na pódium a keď z neho schádzam… neopísateľný druh vnútorného chvenia a satisfakcie, ktorý aj bez slov viem zdieľať iba s vami a mojou kapelou.
Moja babka sa ma pred časom spýtala:”…to všetko je pekné, ale kedy konečne začneš žiť?” :)) poznáte to… nuž, asi na to netreba viac slov ako to, že presne TOTO je môj život, ktorý najradšej žijem. 🙂 Bez šablón, bez plnenia predstáv niekoho iného, bez toho, čo by som mala, lebo…bla. Toto som ja, toto ma robí šťastnou a pre toto rada obetujem svoju energiu. Keď človek príde na to, čo je pravým zmyslom jeho života, vtedy sa akoby vykoľajený a stratený vlak vráti na správne miesto a môže ísť plnou parou vpred. Nie každý si za svoj život nájde tú správnu koľaj kde sa cíti dobre… preto mám veľké šťastie, že ja som si ju našla …a tak si na nej cestujem. 😉
Toto leto som si na 4 dni odbehla do Álp. Chladný, vlhký a čistý horský vzduch! ACH! <3 Na ten horúci pekáč, ktorý bol v tom čase na Slovenku, to bol najlepší agregát! 🙂 …verím, že vy si vychutnávate leto tak, ako ste si ho vysnívali a naplánovali! Chcela som sa vám tu len zase krátko ozvať, posielam srdečné pozdravy, mám pred sebou koncertami nabitý september. Špeciálne sa teším na dva /Praha + Bratislava/, na ktoré ma pozval pesničkár František Nedvěd! Oslavuje 70-tku a ja si s ním niečo zaspievam 😉 no čo vám poviem, teším sa! 😉 ste samozrejme pozvaní (všade!:) (termíny koncertov UŽ na webe v sekcii!)
Aj keď sa ozývam len sporadicky, vedzte, že som veľmi často v myšlienkach s vami, to mi verte. 😉 zuz
PS: všetkým školákom a študentom držím palce do nového školského roku!! 😉